Wpisy z blogów o tematyce broni palnej

StrzelnicaFSO


zobacz

Rejestracja broni – zrób to przez internet!

Strzelanie to hobby, które prowadzi często do pozyskania pozwolenia na broń. Procedurę rejestracji broni można przejść przez internet, a każdy nabywca powinien zrobić to w ciągu 5 dni od zakupu, o czym stanowi Ustawa o Broni i Amunicji. Czego potrzeba do uruchomienia procedury rejestracji broni przez internet? Podstawowe narzędzie to konto na platformie ePUAP oraz […] Artykuł Rejestracja broni – zrób to przez internet! pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 24 listopada 2021

zobacz

Spotkanie firmowe na strzelnicy – jak je przygotować?

Integracja pracowników na strzelnicy powiązana z elementami grywalizacji, a także budowania zespołów to bardzo dobry pomysł na wzrost efektywności właściwie każdego przedsiębiorstwa. W jaki sposób zorganizować spotkanie firmowe na strzelnicy, aby spełniło cele rozrywkowe oraz integracyjne? Dopasowanie jakościowego obiektu Współpraca z odpowiednią strzelnicą to najczęściej połowa sukcesu ze względu na rozbudowany arsenał i zróżnicowany katalog […] Artykuł Spotkanie firmowe na strzelnicy – jak je przygotować? pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 17 listopada 2021

zobacz

Najważniejsze punkty w regulaminie strzelnicy

Strzelnice zapewniają bardzo bezpieczne środowisko do nauki dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci, ale wymuszają również przestrzeganie konkretnych zasad bezpieczeństwa i zachowania na obiekcie. W jaki sposób należy się zachowywać na krytej strzelnicy, aby nie zagrażać sobie oraz innym pasjonatom? Nie można wchodzić na tor, jeżeli ktoś go używa Po wydaniu broni każdy klient strzelnicy przechodzi […] Artykuł Najważniejsze punkty w regulaminie strzelnicy pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 4 listopada 2021

zobacz

Spotkanie towarzyskie na strzelnicy – strzał w dziesiątkę!

Jeżeli zwykłe wyjścia ze znajomymi do klubów, czy na domówki nie wystarczą warto sięgnąć po bardziej oryginalne aktywności, chociażby naukę strzelania. Dlaczego spotkanie towarzyskie na krytej strzelnicy to strzał w dziesiątkę? Nie musisz wyrabiać uprawnień, żeby postrzelać Wystarczy szkolenie z instruktorem bezpośrednio na obiekcie i można rozpocząć przygodę z bronią. Strzelnice zapewniają spory arsenał. To […] Artykuł Spotkanie towarzyskie na strzelnicy – strzał w dziesiątkę! pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 22 października 2021

zobacz

Jesienne spotkania integracyjne – pomysły

Jesień to doskonała okazja do integracji w przedsiębiorstwach i do poszukiwania nowych metod budowania efektywnych zespołów. Jakie pomysły warto wprowadzić w ramach jesiennej integracji pracowników, żeby przełożyły się na sukcesy komercyjne? Kryta strzelnica w Warszawie Kryte strzelnice to dobry pomysł na poprawienie odporności psychicznej, na zbudowanie pewności siebie u menedżerów, a nawet na porównanie pracowników […] Artykuł Jesienne spotkania integracyjne – pomysły pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 24 września 2021

zobacz

Rozpoczynamy przygodę ze strzelectwem sportowym

Dobre przygotowanie do pierwszego kontaktu ze strzelnicą sportową może rozwinąć motywację i prawdziwą pasję. Od czego rozpoczyna się piękna przygoda ze strzelectwem sportowym w Warszawie? Oswojenie się z bronią oraz wybór Początkujący otrzymują kontakt do instruktora i muszą zdecydować o broni do dalszego treningu. Najbezpieczniejsze i najpopularniejsze rozwiązanie to pistolet, kaliber 9 mm. To pozycja […] Artykuł Rozpoczynamy przygodę ze strzelectwem sportowym pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 24 września 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Fabryka Broni “Łucznik” Radom znowu bez prezesa

Fabryka Broni “Łucznik” Radom znowu … Czytaj. → Post Fabryka Broni “Łucznik” Radom znowu bez prezesa pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 12 września 2021

zobacz

Talibańska konfiskata broni oczami afgańskiego tłumacza

Zastępca szeryfa hrabstwa Sarasota (Floryda) … Czytaj. → Post Talibańska konfiskata broni oczami afgańskiego tłumacza pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 9 września 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Bieganie po górach. Czy to sport dla Ciebie?

Artykuł Bieganie po górach. Czy to sport dla Ciebie? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 7 września 2021

Blog Marka Czerwińskiego


zobacz

Monza

Turecka firma Istanbul Silah  rok temu opracowała i wprowadziła na rynek nowy sztucer powtarzalny Monza. Jest to drugi repetier znad Bosforu, pierwsza była Turqua firmy Ata Arms. Broń jest dostępna tylko w kalibrze  .308 Winchester. Dostępne są lufy długości 470, 508, 560  lub 610 mm. Skok gwintu w lufach dłuższych wynosi 1:12 cali (305 mm), […]
data: 6 września 2021

StrzelnicaFSO


zobacz

Strzelnica – pokonaj stres i napięcie

Stres utrzymujący się na wysokim poziomie wymaga w pewnym momencie rozładowania, a najlepiej zrobić to z bronią na największej strzelnicy w Warszawie. Dlaczego? Pokonywanie stresu przez koncentrację Koncentracja na jednym punkcie to jedna z podstawowych technik medytacyjnych. Właśnie głęboka relaksacja występuje podczas celowania z pistoletu lub karabinu na strzelnicy. Przygotowanie do strzelania w Warszawie to […] Artykuł Strzelnica – pokonaj stres i napięcie pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 6 września 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Koc termiczny. Do czego przydaje się folia NRC?

Artykuł Koc termiczny. Do czego przydaje się folia NRC? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 31 sierpnia 2021

Hoplofobia


zobacz

Cesare Beccaria o korzyściach z noszenia broni

data: 25 sierpnia 2021

StrzelnicaFSO


zobacz

Jak wygląda egzamin na patent strzelecki?

Egzamin strzelecki sprawdza wiedzę i umiejętności każdego zawodnika. Nie każdy może do niego przystąpić, ponieważ kandydat musi spełnić kilka wymagań. Podstawowe wymogi dla osób ubiegających się o uzyskanie patentu strzeleckiego PZSS Egzamin przeprowadzany jest za zgodą Prezesa PZSS przez wojewódzkie związki strzelectwa sportowego lub kluby sportowe. Zazwyczaj odbywają się w weekendy (soboty, niedziele). Trwa jeden […] Artykuł Jak wygląda egzamin na patent strzelecki? pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 25 sierpnia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Gadżety ASG. Co przyda się na strzelance?

Artykuł Gadżety ASG. Co przyda się na strzelance? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 24 sierpnia 2021

zobacz

Dni Fantastyki 2021 – fotorelacja

Artykuł Dni Fantastyki 2021 – fotorelacja pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 23 sierpnia 2021

zobacz

Mistrz – film o legendarnym pięściarzu z KL Auschwitz

Artykuł Mistrz – film o legendarnym pięściarzu z KL Auschwitz pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 23 sierpnia 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Dlaczego odmawiam poddania się szczepieniu na COVID-19

americanthinker.com Oczerniano mnie za odmowę … Czytaj. → Post Dlaczego odmawiam poddania się szczepieniu na COVID-19 pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 18 sierpnia 2021

StrzelnicaFSO


zobacz

Najlepsze atrakcje na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski nie musi być podobny do tego z filmu „Kac Vegas”. Plan wydarzenia powinien być dopasowany do upodobań Pana Młodego i gości. Warto wybrać atrakcje, które będziecie mogli wykonywać wspólnie. Strzelnica Chyba każdy mężczyzna lubi czuć adrenalinę, a zwłaszcza związaną z rywalizacją. Strzelnica dostarcza niezapomnianych wrażeń, a przy tym gwarantuje miło spędzony czas. Mogą […] Artykuł Najlepsze atrakcje na wieczór kawalerski pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 18 sierpnia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Wspinaczka na skałkach – co zabrać?

Artykuł Wspinaczka na skałkach – co zabrać? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 17 sierpnia 2021

zobacz

Wojskowa klasa mundurowa. Gdzie kupić mundur?

Artykuł Wojskowa klasa mundurowa. Gdzie kupić mundur? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 10 sierpnia 2021

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Czy jesteśmy zmuszani do usług cyfrowych gigantów? Rzecz o samo-stanowieniu

W poprzednim artykule pisałem o swojej osobistej historii dotyczącej korzystania ze współczesnych technologii. Było o przebodźcowaniu, braku skupienia, rozmyciu współczesnych relacji. Chętnych zapraszam tym bardziej, że materiał był iście osobisty;-). Dziś chcę pociągnąć kwestię wyzwań XXI wieku. Dotkniemy jednak innego aspektu – a konkretnie wszechwładzy „Big-techów”. Jeśli uważasz, że „chciałbym nie sprzedawać się Facebookowi/Googlowi – ale tak... Artykuł Czy jesteśmy zmuszani do usług cyfrowych gigantów? Rzecz o samo-stanowieniu pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 8 sierpnia 2021

StrzelnicaFSO


zobacz

3 pomysły na wyjątkowy prezent urodzinowy dla mężczyzny

Zbliżają się urodziny kolegi/przyjaciela, a Ty wciąż nie masz prezentu? Oto TOP 3 pomysły na prezent, które spodobają się każdemu mężczyźnie! Wizyta na strzelnicy Mężczyźni z reguły lubią robić nowe rzeczy. Szczególnie, jeśli pamiętają je na długo. Taka postać prezentu – strzelnica w Warszawie to pewniak! Dostarczy niezapomnianych wrażeń i adrenalinę. Z pewnością spodoba się […] Artykuł 3 pomysły na wyjątkowy prezent urodzinowy dla mężczyzny pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 4 sierpnia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Namiot czy hamak. Co i kiedy najlepiej wybrać?

Artykuł Namiot czy hamak. Co i kiedy najlepiej wybrać? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 3 sierpnia 2021

Hoplofobia


zobacz

Ciąg dalszy zmyśleń Piotra Tarczyńskiego

data: 2 sierpnia 2021