Wpisy z blogów o tematyce broni palnej

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Austriacki kolekcjoner broni wpadł w szpony bezdusznych policyjnych urzędników

2020-04-06 18:44 (APA/PAP) Austria/ W … Czytaj. → Post Austriacki kolekcjoner broni wpadł w szpony bezdusznych policyjnych urzędników pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 8 kwietnia 2020

zobacz

Były ambasador USA w Japonii: Postępowanie Chin w sprawie zarazy to “Zbrodnia stulecia”

Postawa komunistycznej partii Chin we … Czytaj. → Post Były ambasador USA w Japonii: Postępowanie Chin w sprawie zarazy to “Zbrodnia stulecia” pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 8 kwietnia 2020

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Czy wirus SARS-CoV-2 rzeczywiście istnieje? #COVIDEZINFORMACJA [PODCAST]

Czy koronawirus rzeczywiście istnieje? Przedstawiam efekt pracy badawczej – na tropie (potencjalnego) spisku. Podcast jest odpowiedzią na pojawiające się coraz częściej wątpliwości i pytania o wiarygodność istnienia wirusa. Autorem artykułu na bazie którego powstał podcast jest Piotr Birecki – pierwszy zewnętrzny redaktor Bloga Republikańskiego. Witam na pokładzie! Materiały takie jak ten mogą powstać, ponieważ Blog Republikański... Artykuł Czy wirus SARS-CoV-2 rzeczywiście istnieje? #COVIDEZINFORMACJA [PODCAST] pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 8 kwietnia 2020

Blog Militaria.pl


zobacz

Domowe EDC. Jakie narzędzia warto mieć w domu?

Artykuł Domowe EDC. Jakie narzędzia warto mieć w domu? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 7 kwietnia 2020

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Narodowe Stowarzyszenie Strzeleckie Ameryki wzywa gubernatorów aby nie zamykali lasów przed ludźmi

Fairfax, Va. – NRA (National … Czytaj. → Post Narodowe Stowarzyszenie Strzeleckie Ameryki wzywa gubernatorów aby nie zamykali lasów przed ludźmi pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 6 kwietnia 2020

Od zera do rewolwera


zobacz

Rozszerzenie pozwolenia na broń

Moment, w którym kupisz tyle broni na ile pozwala twoje pozwolenie, nie musi wiązać się z końcem zakupów i zatrzymaniem rozwoju twojej kolekcji. Rozszerzenie pozwolenia na broń sprowadza się do złożenia jednego podania.
data: 5 kwietnia 2020

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Jak ty dbasz o swoją amunicję? Uwaga! Wpis całkowicie wolny od… chiński… wiadomo czego

Sposób przechowywania amunicji jest co … Czytaj. → Post Jak ty dbasz o swoją amunicję? Uwaga! Wpis całkowicie wolny od… chiński… wiadomo czego pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 4 kwietnia 2020

zobacz

PROSZĘ PRZESTAĆ TRAKTOWAĆ POLAKÓW JAK ZWIERZYNĘ W KLATKACH!!! – niezadowolenie Polaków narasta

[email protected] Dzień dobry, Jako obywatel … Czytaj. → Post PROSZĘ PRZESTAĆ TRAKTOWAĆ POLAKÓW JAK ZWIERZYNĘ W KLATKACH!!! – niezadowolenie Polaków narasta pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 4 kwietnia 2020

zobacz

Jak #koronawirus stał się chińskim Czarnobylem

The Warsaw Institute Review Od … Czytaj. → Post Jak #koronawirus stał się chińskim Czarnobylem pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 3 kwietnia 2020

zobacz

Najnowsze dane: niebotyczna sprzedaż broni w USA i wielki ból głowy lewicowców

Chiński wirus wspiera w USA … Czytaj. → Post Najnowsze dane: niebotyczna sprzedaż broni w USA i wielki ból głowy lewicowców pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 3 kwietnia 2020

zobacz

Strzał.pl: koronawirus SARS-CoV-2 a badania okresowe na broń

W całości za stroną strzal.pl. … Czytaj. → Post Strzał.pl: koronawirus SARS-CoV-2 a badania okresowe na broń pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 2 kwietnia 2020

zobacz

Kwarantanna pod znakiem rządowej przemocy

2020-04-02 13:56 (Reuters/PAP) Filipiny/ Prezydent … Czytaj. → Post Kwarantanna pod znakiem rządowej przemocy pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 2 kwietnia 2020

Blog Militaria.pl


zobacz

Na spacer z psem

Artykuł Na spacer z psem pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 2 kwietnia 2020

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Dowódca lotniskowca US Navy prosi o pomoc w walce z #koronawirus – jeżeli to nie jest atak bronią biologiczną, to co to jest?

2020-04-01 17:41 (PAP) USA/ Kapitan … Czytaj. → Post Dowódca lotniskowca US Navy prosi o pomoc w walce z #koronawirus – jeżeli to nie jest atak bronią biologiczną, to co to jest? pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 1 kwietnia 2020

zobacz

Prezydent Trump stwierdza – sklepy z bronią są niezbędne, to infrastruktura krytyczna w sytuacji kryzysu

NRA aktywnie walczy z zamykaniem … Czytaj. → Post Prezydent Trump stwierdza – sklepy z bronią są niezbędne, to infrastruktura krytyczna w sytuacji kryzysu pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 31 marca 2020

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Znikome liczby, podejrzany Defender i niejasne zgony – #COVIDEZINFORMACJA

Ostatnie dni i tygodnie to w Polsce coraz gorętsza atmosfera związana z tematem koronawirusa. Rząd zdecydował się wdrożyć stan epidemii, a nasze życie z dnia na dzień zmieniło się nie do poznania. Koronawirus to jednak nie tylko Polska. Ba – to przede wszystkim nie nasz kraj. Od kilku dni obserwuję zmasowany atak dezinformacyjny w tematyce... Artykuł Znikome liczby, podejrzany Defender i niejasne zgony – #COVIDEZINFORMACJA pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 31 marca 2020

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Cytaty na temat prawa do broni (1)

#Koronawirus tematem przewodnim wszystkiego co … Czytaj. → Post Cytaty na temat prawa do broni (1) pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 30 marca 2020

zobacz

Alabama zmienia zasady funkcjonowania społeczeństwa w związku z chińską zarazą #koronawirus – 5 stron regulacji, sklepy z bronią otwarte

W odpowiedzi na pandemię COVID-19 … Czytaj. → Post Alabama zmienia zasady funkcjonowania społeczeństwa w związku z chińską zarazą #koronawirus – 5 stron regulacji, sklepy z bronią otwarte pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 29 marca 2020

zobacz

Po chińskim #koronawirus świat nie będzie już taki sam – trochę od nas zależy, czy zniewolą nas rządy, czy odzyskamy trochę wolności

2020-03-28 18:50 (PAP) Historycy: epidemia … Czytaj. → Post Po chińskim #koronawirus świat nie będzie już taki sam – trochę od nas zależy, czy zniewolą nas rządy, czy odzyskamy trochę wolności pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 28 marca 2020

zobacz

List do ministra rządu RP w sprawie obrony koniecznej

Szanowny Panie Ministrze, w dzisiejszym … Czytaj. → Post List do ministra rządu RP w sprawie obrony koniecznej pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 28 marca 2020

zobacz

Z cyklu broń ratuje życie: nastolatek samotnie odpiera atak trzech włamywaczy przy pomocy broni palnej – dwóch z nich postrzelił

COBB COUNTY, GEORGIA – Trzej … Czytaj. → Post Z cyklu broń ratuje życie: nastolatek samotnie odpiera atak trzech włamywaczy przy pomocy broni palnej – dwóch z nich postrzelił pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 28 marca 2020

zobacz

W komunistycznych Chinach pod pozorem walki z #koronawirus trwają prześladowania ewangelicznych chrześcijan

Strażnicy wolności religijnej twierdzą, że … Czytaj. → Post W komunistycznych Chinach pod pozorem walki z #koronawirus trwają prześladowania ewangelicznych chrześcijan pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 27 marca 2020

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Znikome liczby, podejrzany Defender i niejasne zgony – #COVIDEZINFORMACJA [PODCAST]

Era kryzysu to zawsze moment, w którym jesteśmy szczególnie podatni na dezinformację. Ta pojawia się także przy okazji koronawirusa. Blog Republikański jako medium pro-obywatelskie podejmuje tą rękawicę. Zapraszam na pierwszy podcast z serii #COVIDEZINFORMACJA. Materiały takie jak ten mogą powstać, ponieważ Blog Republikański to oddolne, niezależne medium. Odwiedź Sklep Republikański i wesprzyj budowę naszego wartościowego miejsca... Artykuł Znikome liczby, podejrzany Defender i niejasne zgony – #COVIDEZINFORMACJA [PODCAST] pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 27 marca 2020

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Na podstawie rozporządzenia ogłaszającego w Polsce stan epidemii bezprawnie ograniczono naszą wolność osobistą

Wszystko co piszę poniżej o … Czytaj. → Post Na podstawie rozporządzenia ogłaszającego w Polsce stan epidemii bezprawnie ograniczono naszą wolność osobistą pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 26 marca 2020

zobacz

Gubernator Pensylwanii uznaje dostępność broni za kluczową dla ochrony życia, także w czasie epidemii #koronawirus

W zaktualizowanej liście przedsiębiorstw kluczowych … Czytaj. → Post Gubernator Pensylwanii uznaje dostępność broni za kluczową dla ochrony życia, także w czasie epidemii #koronawirus pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 25 marca 2020