Wpisy z blogów o tematyce broni palnej

Blog Militaria.pl


zobacz

Crosman AK1 – wiatrówka full auto

Artykuł Crosman AK1 – wiatrówka full auto pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 11 maja 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Pewne stany w USA wykazują już cechy quasi-sowieckie

Amerykańscy lewicowcy stosują tę samą … Czytaj. → Post Pewne stany w USA wykazują już cechy quasi-sowieckie pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 8 maja 2021

zobacz

Dostęp do policji, a nie do broni

Dostałem od czytelnika bloga wycinek … Czytaj. → Post Dostęp do policji, a nie do broni pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 6 maja 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Counter Strike Global Offensive. Bronie w rzeczywistości, grze i naszym sklepie

Artykuł Counter Strike Global Offensive. Bronie w rzeczywistości, grze i naszym sklepie pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 4 maja 2021

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Czy to co widzisz to na pewno nie wojna? Rzecz o (dez)informacji w XXI

Artykuł który czytasz, ma być jedynie zajawką, która ma zachęcić Cię do zmiany myślenia. Prawdę mówiąc piszę go, ponieważ od lat interesuję się kwestią wojny informacyjnej, której elementem są tak popularne ostatnio „fejk-niusy”. Swoją drogą – to jak banalizujemy ich kształt woła o pomstę do nieba. To jednak już zupełnie inny temat. Jeśli jednak spojrzymy na... Artykuł Czy to co widzisz to na pewno nie wojna? Rzecz o (dez)informacji w XXI pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 3 maja 2021

zobacz

Dywidendy i dywidendowi arystokraci – jak inwestować, by ciągle zarabiać? [Inwestowanie od podstaw #3]

Kupując akcje spółek, stajemy się właścicielami tych firm. Możemy potem te udziały sprzedać z zyskiem, jeśli ktoś będzie chciał od nas kupić drożej. Powstaje jednak pytanie: jak inwestować, by zarabiać ciągle? W dzisiejszym odcinku „Inwestowania od podstaw” zajmiemy się następującym tematem: dywidendy i dywidendowi arystokraci. Ja tylko przypomnę, że pierwszy odcinek (zupełne podstawy) dostępny jest tutaj. Natomiast... Artykuł Dywidendy i dywidendowi arystokraci – jak inwestować, by ciągle zarabiać? [Inwestowanie od podstaw #3] pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 29 kwietnia 2021

StrzelnicaFSO


zobacz

Jak wygląda wizyta na strzelnicy?

Wyjście na strzelnicę to świetny pomysł dla tych, którzy lubią adrenalinę oraz ekstremalne rozrywki. Każdy, kto tylko chce, może poczuć się jak w filmie akcji i skorzystać z wielu dostępnych rodzajów broni. W poniższym tekście dowiecie się, gdzie można postrzelać w Warszawie oraz jak wygląda wizyta na strzelnicy. Jak przygotować się do wizyty na strzelnicy?  Wizyta na […] Artykuł Jak wygląda wizyta na strzelnicy? pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 28 kwietnia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Ornitologia dla początkujących. Jak obserwować ptaki?

Artykuł Ornitologia dla początkujących. Jak obserwować ptaki? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 27 kwietnia 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Trwa intensywna operacja medialna o kryptonimie “strzelanina”

Dzięki ofiarności tych czytelników bloga, … Czytaj. → Post Trwa intensywna operacja medialna o kryptonimie “strzelanina” pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 26 kwietnia 2021

zobacz

Wymiana zarządu w Mesko s.a.

2021-04-23 13:03 (PAP) Świętokrzyskie/ Tomasz … Czytaj. → Post Wymiana zarządu w Mesko s.a. pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 23 kwietnia 2021

zobacz

Zgubił broń wraz z amunicją – zgadnijcie kto taki?

2021-04-21 14:32 (PAP) Wielkopolskie/ Funkcjonariusz … Czytaj. → Post Zgubił broń wraz z amunicją – zgadnijcie kto taki? pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 21 kwietnia 2021

zobacz

Czy tacy ludzie “odpowiadają” za bezpieczeństwo obywateli?

2021-04-21 16:36 (PAP) Gdańsk/ Dwaj … Czytaj. → Post Czy tacy ludzie “odpowiadają” za bezpieczeństwo obywateli? pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 21 kwietnia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Jak naprawić sprzęt outdoorowy?

Artykuł Jak naprawić sprzęt outdoorowy? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 20 kwietnia 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Etiopia – przemoc seksualna jest zwyczajnym elementem wojny

2021-04-16 18:48 (Reuters/PAP) Etiopia/ Reuters: … Czytaj. → Post Etiopia – przemoc seksualna jest zwyczajnym elementem wojny pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 16 kwietnia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Ambasador Bushnell: Mateusz Piesiak, fotograf przyrody

Artykuł Ambasador Bushnell: Mateusz Piesiak, fotograf przyrody pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 16 kwietnia 2021

zobacz

Jak dbać o ubrania przeciwdeszczowe

Artykuł Jak dbać o ubrania przeciwdeszczowe pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 13 kwietnia 2021

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Niedoceniona strategia CD Projektu, czyli rzecz o strategicznym myśleniu [Wideo]

Strategia CD Projektu została przyjęta bardzo chłodno. Według mnie jednak zarząd firmy stanął na wysokości zadania. W materiale wyjaśniam czemu. Dodatkowo niech będzie to nasza lekcja strategicznego myślenia w ramach „Sztuki Mylenia XXI”. Jak zbudowana jest aktualizacja strategii CD Projekt? Jak poszczególne elementy są skonstruowane i jaki mają sens w całej strategii? Jak myśleć strategicznie... Artykuł Niedoceniona strategia CD Projektu, czyli rzecz o strategicznym myśleniu [Wideo] pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 13 kwietnia 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Elaboracja – od czego zacząć?

Używanie broni palnej, czy to … Czytaj. → Post Elaboracja – od czego zacząć? pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 10 kwietnia 2021

Od zera do rewolwera


zobacz

Twój pierwszy rewolwer

W tekście "Twój pierwszy pistolet" odradzam wybór rewolweru jako pierwszej broni. W ogólności podtrzymuję tę poradę, lecz jeśli podobnie jak ja od początku marzyłeś o bębnowym sześciostrzałowcu, to nie oglądaj się na nic, tylko kup rewolwer, strzelaj i bądź szczęśliwy.
data: 10 kwietnia 2021

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Niedoceniona strategia CD Projektu, czyli rzecz o strategicznym myśleniu

Kilka dni temu CD Projekt ogłosił nową strategię. Gdy tylko się to stało, kurs spółki zanurkował. Dlaczego? Media i analitycy rozczarowani zostali brakiem „fajerwerków”. W poniższym artykule chciałbym wziąć nieco strategię polskiego giganta branży gier w obronę i wyjaśnić, dlaczego krytycy niekoniecznie muszą mieć rację. Powiem też o swoich (niespełnionych) obawach oraz jednym elemencie, który mimo... Artykuł Niedoceniona strategia CD Projektu, czyli rzecz o strategicznym myśleniu pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 7 kwietnia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Jak dobrać akumulator do repliki ASG?

Artykuł Jak dobrać akumulator do repliki ASG? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 6 kwietnia 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Atak pod Kongresem USA dokonany przez sympatyka Narodu Islamu – fanatycznego ruchu Afroamerykanów

2021-04-02 21:35 (PAP) USA/ Atak … Czytaj. → Post Atak pod Kongresem USA dokonany przez sympatyka Narodu Islamu – fanatycznego ruchu Afroamerykanów pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 3 kwietnia 2021

zobacz

Rozkaz Prezydenta Filipin brzmi – “zabijać komunistów”

Harry Roque Jr, rzecznik prezydenta … Czytaj. → Post Rozkaz Prezydenta Filipin brzmi – “zabijać komunistów” pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 1 kwietnia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Nóż a bezpieczeństwo. Zasady obchodzenia się z nożem

Artykuł Nóż a bezpieczeństwo. Zasady obchodzenia się z nożem pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 30 marca 2021

StrzelnicaFSO


zobacz

Formalności związane z rejestracją broni – co powinieneś wiedzieć?

Uzyskanie pozwolenia na broń palną w Polsce wymaga spełnienia kilku istotnych warunków, dlatego warto zaznajomić się ze wszystkimi wytycznymi, aby mieć pewność, że nasz wniosek nie zostanie odrzucony. Kiedy można ubiegać się o pozwolenie na broń? Warunkiem koniecznym uzyskania zezwolenia na posiadanie broni jest posiadanie stałego pobytu na terytorium Polski oraz ukończenie 21 lat (chyba, […] Artykuł Formalności związane z rejestracją broni – co powinieneś wiedzieć? pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 30 marca 2021