Wpisy z blogów o tematyce broni palnej

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Z cyklu broń ratuje życie: trzech zbirów napadło dom kolekcjonera broni… czy muszę pisać co się z nimi stało?

To się nazywa sąsiedzka współpraca … Czytaj. → Post Z cyklu broń ratuje życie: trzech zbirów napadło dom kolekcjonera broni… czy muszę pisać co się z nimi stało? pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 11 lipca 2020

zobacz

Bronił się przed agresywnym tłumem, prokurator polecił odebrać mu broń – takie rzeczy niestety też w Ameryce

Kimberly Gardner, prokurator okręgowa ze … Czytaj. → Post Bronił się przed agresywnym tłumem, prokurator polecił odebrać mu broń – takie rzeczy niestety też w Ameryce pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 11 lipca 2020

zobacz

Jeszcze nie mamy nowego prezydenta ale już możemy próbować podsumować kampanię wyborczą

Może zacznę od tego, że … Czytaj. → Post Jeszcze nie mamy nowego prezydenta ale już możemy próbować podsumować kampanię wyborczą pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 11 lipca 2020

zobacz

Poseł Sośnierz: ustawa regulująca dostęp do broni, szykowana przez rząd, będzie szkodliwa – dlatego przed wyborami rząd nie chce jej ujawnić

2020-07-10 15:51 (PAP) Konfederacja: rządowa … Czytaj. → Post Poseł Sośnierz: ustawa regulująca dostęp do broni, szykowana przez rząd, będzie szkodliwa – dlatego przed wyborami rząd nie chce jej ujawnić pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 10 lipca 2020

zobacz

Idę na wybory i zastosuję zasadę divide et impera

Idę na wybory! Oddam ważny … Czytaj. → Post Idę na wybory i zastosuję zasadę divide et impera pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 10 lipca 2020

zobacz

Komunistyczne Chiny realizują “demograficzne ludobójstwo” na Ujgurach – przymusowa antykoncepcja, sterylizacja i aborcje

Po dekadach zezwalania Ujgurom i … Czytaj. → Post Komunistyczne Chiny realizują “demograficzne ludobójstwo” na Ujgurach – przymusowa antykoncepcja, sterylizacja i aborcje pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 9 lipca 2020

zobacz

Czesi eksportują strzelecką broń palną i amunicję do niej głównie do Stanów Zjednoczonych

Eksport broni i sprzętu wojskowego … Czytaj. → Post Czesi eksportują strzelecką broń palną i amunicję do niej głównie do Stanów Zjednoczonych pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 9 lipca 2020

zobacz

Wiceminister Maciej Wąsik nie dotrzymał obietnicy przekazania projektu ustawy o broni i amunicji złożonej posłowi Sośnierz, a więc do zobaczenia przy urnie wyborczej…

We wpisie  pt. Projekt ustawy … Czytaj. → Post Wiceminister Maciej Wąsik nie dotrzymał obietnicy przekazania projektu ustawy o broni i amunicji złożonej posłowi Sośnierz, a więc do zobaczenia przy urnie wyborczej… pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 8 lipca 2020

zobacz

Floryda: Szeryf hrabstwa Clay powoła na zastępców wszystkich legalnych posiadaczy broni jeśli agresja ruchu BLM będzie narastać

Jeden z szeryfów hrabstwa na … Czytaj. → Post Floryda: Szeryf hrabstwa Clay powoła na zastępców wszystkich legalnych posiadaczy broni jeśli agresja ruchu BLM będzie narastać pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 7 lipca 2020

Blog Militaria.pl


zobacz

Bezpieczeństwo na kajakach

Artykuł Bezpieczeństwo na kajakach pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 7 lipca 2020

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Ostatni tydzień przed wyborami – zadałem kandydatom pytania o projekt ustawy o broni i amunicji

Kończy się właśnie drugi dzień … Czytaj. → Post Ostatni tydzień przed wyborami – zadałem kandydatom pytania o projekt ustawy o broni i amunicji pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 6 lipca 2020

zobacz

Gdyby każdy kto czytuje bloga trybun.org.pl regularnie wspierał Fundację Trybun.org.pl, dużo więcej dałoby się zrobić

Przyrównując to co dzieje się … Czytaj. → Post Gdyby każdy kto czytuje bloga trybun.org.pl regularnie wspierał Fundację Trybun.org.pl, dużo więcej dałoby się zrobić pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 5 lipca 2020

zobacz

Z cyklu broń ratuje życie: sprzedawca, w odpowiedzi na napad uzbrojonego przestępcy, strzela i neutralizuje napastnika

Z relacji KHOU: 56-letni podejrzany … Czytaj. → Post Z cyklu broń ratuje życie: sprzedawca, w odpowiedzi na napad uzbrojonego przestępcy, strzela i neutralizuje napastnika pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 5 lipca 2020

zobacz

“Jedynym powodem, dla którego mamy 4 lipca, są dobrze uzbrojeni obywatele 244 lata temu.” – National Rifle Association of America

4 lipca 1776 roku, 244 … Czytaj. → Post “Jedynym powodem, dla którego mamy 4 lipca, są dobrze uzbrojeni obywatele 244 lata temu.” – National Rifle Association of America pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 5 lipca 2020

zobacz

Czy wyobrażacie sobie to czego ustawa zabrania – posiadali narkotyki, amunicję i broń!

2020-07-03 12:00 (MF/KAS/PAP) MF/KAS: Broń, … Czytaj. → Post Czy wyobrażacie sobie to czego ustawa zabrania – posiadali narkotyki, amunicję i broń! pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 4 lipca 2020

zobacz

Projekt ustawy o broni i amunicji jest w MSWiA, wiceminister Maciej Wąsik nie może znaleźć, ale szuka…

We wpisie pt. Posłowie Konfederacji … Czytaj. → Post Projekt ustawy o broni i amunicji jest w MSWiA, wiceminister Maciej Wąsik nie może znaleźć, ale szuka… pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 4 lipca 2020

zobacz

Prezes UPR Bartosz Józwiak mówiąc o broni palnej uzasadnia swoje poparcie dla kandydata Andrzeja Dudy

Jako, że przed laty byłem … Czytaj. → Post Prezes UPR Bartosz Józwiak mówiąc o broni palnej uzasadnia swoje poparcie dla kandydata Andrzeja Dudy pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 3 lipca 2020

zobacz

Z cyklu broń ratuje życie: sąsiad ze strzelbą uratował napadniętą rodzinę – kobietę, mężczyznę i 3-letnie dziecko

Do domu w mieście Rome … Czytaj. → Post Z cyklu broń ratuje życie: sąsiad ze strzelbą uratował napadniętą rodzinę – kobietę, mężczyznę i 3-letnie dziecko pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 2 lipca 2020

zobacz

Pijany funkcjonariusz SOP prezentował służbową bronią damom w nocnym klubie – “nie sam obywatel odpowiada za swoje bezpieczeństwo tylko stosowne służby”

Czy ktoś zna przypadek obywatela … Czytaj. → Post Pijany funkcjonariusz SOP prezentował służbową bronią damom w nocnym klubie – “nie sam obywatel odpowiada za swoje bezpieczeństwo tylko stosowne służby” pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 2 lipca 2020

Blog Militaria.pl


zobacz

Jak podróżować po taniości

Artykuł Jak podróżować po taniości pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 2 lipca 2020

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Przed 2 turą wyborów posłowie z PiS próbują dać nam nadzieję na dobre prawo do broni – nie wierzcie w ani jedno ich słowo – niech milczą i pokażą fakty

Pani poseł z PiS Anna … Czytaj. → Post Przed 2 turą wyborów posłowie z PiS próbują dać nam nadzieję na dobre prawo do broni – nie wierzcie w ani jedno ich słowo – niech milczą i pokażą fakty pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 1 lipca 2020

zobacz

Policja coraz bardziej oderwana od otaczającej nas rzeczywistości

Dzielna lubuska policja zamieściła na … Czytaj. → Post Policja coraz bardziej oderwana od otaczającej nas rzeczywistości pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 1 lipca 2020

zobacz

Straż graniczna Stanów Zjednoczonych przechwyciła przemyt broni z Chin

LOUISVILLE, W Louisville funkcjonariusze U.S. … Czytaj. → Post Straż graniczna Stanów Zjednoczonych przechwyciła przemyt broni z Chin pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 1 lipca 2020

zobacz

Z cyklu broń ratuje życie: uzbrojony trzynastolatek vs. uzbrojony wielokrotny przestępca – ten pierwszy się obronił, ten drugi nie żyje

Trzynastoletni chłopiec, używając broni swojej … Czytaj. → Post Z cyklu broń ratuje życie: uzbrojony trzynastolatek vs. uzbrojony wielokrotny przestępca – ten pierwszy się obronił, ten drugi nie żyje pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 1 lipca 2020

zobacz

Dane nie kłamią – Amerykanie masowo korzystają z prawa do posiadania i noszenia broni

W USA maj był kolejnym … Czytaj. → Post Dane nie kłamią – Amerykanie masowo korzystają z prawa do posiadania i noszenia broni pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 30 czerwca 2020