Wpisy z blogów o tematyce broni palnej

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Fabryka Broni “Łucznik” Radom znowu bez prezesa

Fabryka Broni “Łucznik” Radom znowu … Czytaj. → Post Fabryka Broni “Łucznik” Radom znowu bez prezesa pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 12 września 2021

zobacz

Talibańska konfiskata broni oczami afgańskiego tłumacza

Zastępca szeryfa hrabstwa Sarasota (Floryda) … Czytaj. → Post Talibańska konfiskata broni oczami afgańskiego tłumacza pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 9 września 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Bieganie po górach. Czy to sport dla Ciebie?

Artykuł Bieganie po górach. Czy to sport dla Ciebie? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 7 września 2021

Blog Marka Czerwińskiego


zobacz

Monza

Turecka firma Istanbul Silah  rok temu opracowała i wprowadziła na rynek nowy sztucer powtarzalny Monza. Jest to drugi repetier znad Bosforu, pierwsza była Turqua firmy Ata Arms. Broń jest dostępna tylko w kalibrze  .308 Winchester. Dostępne są lufy długości 470, 508, 560  lub 610 mm. Skok gwintu w lufach dłuższych wynosi 1:12 cali (305 mm), […]
data: 6 września 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Koc termiczny. Do czego przydaje się folia NRC?

Artykuł Koc termiczny. Do czego przydaje się folia NRC? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 31 sierpnia 2021

Hoplofobia


zobacz

Cesare Beccaria o korzyściach z noszenia broni

data: 25 sierpnia 2021

StrzelnicaFSO


zobacz

Jak wygląda egzamin na patent strzelecki?

Egzamin strzelecki sprawdza wiedzę i umiejętności każdego zawodnika. Nie każdy może do niego przystąpić, ponieważ kandydat musi spełnić kilka wymagań. Podstawowe wymogi dla osób ubiegających się o uzyskanie patentu strzeleckiego PZSS Egzamin przeprowadzany jest za zgodą Prezesa PZSS przez wojewódzkie związki strzelectwa sportowego lub kluby sportowe. Zazwyczaj odbywają się w weekendy (soboty, niedziele). Trwa jeden […] Artykuł Jak wygląda egzamin na patent strzelecki? pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 25 sierpnia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Gadżety ASG. Co przyda się na strzelance?

Artykuł Gadżety ASG. Co przyda się na strzelance? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 24 sierpnia 2021

zobacz

Dni Fantastyki 2021 – fotorelacja

Artykuł Dni Fantastyki 2021 – fotorelacja pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 23 sierpnia 2021

zobacz

Mistrz – film o legendarnym pięściarzu z KL Auschwitz

Artykuł Mistrz – film o legendarnym pięściarzu z KL Auschwitz pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 23 sierpnia 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Dlaczego odmawiam poddania się szczepieniu na COVID-19

americanthinker.com Oczerniano mnie za odmowę … Czytaj. → Post Dlaczego odmawiam poddania się szczepieniu na COVID-19 pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 18 sierpnia 2021

StrzelnicaFSO


zobacz

Najlepsze atrakcje na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski nie musi być podobny do tego z filmu „Kac Vegas”. Plan wydarzenia powinien być dopasowany do upodobań Pana Młodego i gości. Warto wybrać atrakcje, które będziecie mogli wykonywać wspólnie. Strzelnica Chyba każdy mężczyzna lubi czuć adrenalinę, a zwłaszcza związaną z rywalizacją. Strzelnica dostarcza niezapomnianych wrażeń, a przy tym gwarantuje miło spędzony czas. Mogą […] Artykuł Najlepsze atrakcje na wieczór kawalerski pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 18 sierpnia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Wspinaczka na skałkach – co zabrać?

Artykuł Wspinaczka na skałkach – co zabrać? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 17 sierpnia 2021

zobacz

Wojskowa klasa mundurowa. Gdzie kupić mundur?

Artykuł Wojskowa klasa mundurowa. Gdzie kupić mundur? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 10 sierpnia 2021

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Czy jesteśmy zmuszani do usług cyfrowych gigantów? Rzecz o samo-stanowieniu

W poprzednim artykule pisałem o swojej osobistej historii dotyczącej korzystania ze współczesnych technologii. Było o przebodźcowaniu, braku skupienia, rozmyciu współczesnych relacji. Chętnych zapraszam tym bardziej, że materiał był iście osobisty;-). Dziś chcę pociągnąć kwestię wyzwań XXI wieku. Dotkniemy jednak innego aspektu – a konkretnie wszechwładzy „Big-techów”. Jeśli uważasz, że „chciałbym nie sprzedawać się Facebookowi/Googlowi – ale tak... Artykuł Czy jesteśmy zmuszani do usług cyfrowych gigantów? Rzecz o samo-stanowieniu pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 8 sierpnia 2021

StrzelnicaFSO


zobacz

3 pomysły na wyjątkowy prezent urodzinowy dla mężczyzny

Zbliżają się urodziny kolegi/przyjaciela, a Ty wciąż nie masz prezentu? Oto TOP 3 pomysły na prezent, które spodobają się każdemu mężczyźnie! Wizyta na strzelnicy Mężczyźni z reguły lubią robić nowe rzeczy. Szczególnie, jeśli pamiętają je na długo. Taka postać prezentu – strzelnica w Warszawie to pewniak! Dostarczy niezapomnianych wrażeń i adrenalinę. Z pewnością spodoba się […] Artykuł 3 pomysły na wyjątkowy prezent urodzinowy dla mężczyzny pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 4 sierpnia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Namiot czy hamak. Co i kiedy najlepiej wybrać?

Artykuł Namiot czy hamak. Co i kiedy najlepiej wybrać? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 3 sierpnia 2021

Hoplofobia


zobacz

Ciąg dalszy zmyśleń Piotra Tarczyńskiego

data: 2 sierpnia 2021

zobacz

Zmyślenia Piotra Tarczyńskiego

Ilość energii niezbędna do obalenia jakiejś bzdury jest o rząd wielkości większa niż potrzebna do jej wytworzenia. [The amount of energy necessary to refute bullshit is an order of magnitude bigger than to produce it.] – Alberto Brandolini (link) 6 kwietnia 2021 roku na stronach portalu OKO.press ukazał się artykuł Piotra Tarczyńskiego (historyk, amerykanista) o… Czytaj dalej »Zmyślenia Piotra Tarczyńskiego
data: 2 sierpnia 2021

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Jak zacząć żyć – co stało się, gdy odstawiłem śmieciowe jedzenie dla mózgu?

Budzę się rano. Pardon – otwieram oczy. Do prawdziwej pobudki czeka mnie jeszcze trochę czasu. Zanim jednak organizm dojdzie do siebie, trzymam w ręce smartfon. Muszę sprawdzić Facebooka – w końcu coś mnie może ominąć, ktoś mógł napisać. Szybki prysznic, ubieranie, mycie zębów i na studia lub do pracy. Wszystko z komórką w ręku. W... Artykuł Jak zacząć żyć – co stało się, gdy odstawiłem śmieciowe jedzenie dla mózgu? pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 31 lipca 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Wybieramy butelkę na wodę

Artykuł Wybieramy butelkę na wodę pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 27 lipca 2021

zobacz

Michał Wójcik, Przemysław Wójtowicz Snajper wchodzi pierwszy – książka pod naszym patronatem

Artykuł Michał Wójcik, Przemysław Wójtowicz Snajper wchodzi pierwszy – książka pod naszym patronatem pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 26 lipca 2021

zobacz

Kawa na campingu – czyli jak zrobić kawę w terenie

Artykuł Kawa na campingu – czyli jak zrobić kawę w terenie pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 20 lipca 2021

StrzelnicaFSO


zobacz

Wizyta na strzelnicy – czy trzeba być pełnoletnim?

Dziecko na strzelnicy to temat dyskusyjny. Większość rodziców zastanawia się, czy wizyta na strzelnicy wymaga pełnoletności, a może wyłącznie pisemnej zgodny opiekuna? Strzelanie od 13 roku życia z największym potencjałem Pełnoletność nie jest wymagana, jeżeli zainteresowany poniżej 18 roku życia dostarczy strzelnicy pisemną zgodę rodzica, opiekuna prawnego (niektóre placówki wymagają stacjonarnego potwierdzenia). Strzelanie z instruktorem […] Artykuł Wizyta na strzelnicy – czy trzeba być pełnoletnim? pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 16 lipca 2021

zobacz

Grywalizacja – sposób na zabawę i motywowanie pracowników

Grywalizacja to innowacyjne podejście do rozwoju zawodowego, wspierające w dużym stopniu integrację pracowników. Aktywna rywalizacja pracowników-zawodników połączona z nagrodami, wyróżnieniami to szansa na osiągnięcie szczytów motywacji, nawet w trudnym sezonie urlopowym. Budowanie konkurencyjności marki przez zabawę Człowiek, który się bawi, nie ma problemu z mijającym czasem, nie nudzi się, rozwija kreatywność umożliwiającą pokonanie przeciwników. Gra […] Artykuł Grywalizacja – sposób na zabawę i motywowanie pracowników pochodzi z serwisu Strzelnica FSO - Warszawa - Shooting Range - Warsaw.
data: 16 lipca 2021