Wpisy z blogów o tematyce broni palnej

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Mordujesz, licz się z surowymi konsekwencjami…

2021-01-16 09:04 (PAP) USA/ W … Czytaj. → Post Mordujesz, licz się z surowymi konsekwencjami… pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 26 stycznia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Wszystko, co powinieneś wiedzieć, wybierając buty taktyczne

Artykuł Wszystko, co powinieneś wiedzieć, wybierając buty taktyczne pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 26 stycznia 2021

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Naturalne wprowadzenie do giełdy [Inwestowanie od podstaw #1]

Masz uzbierany kapitał i chcesz, aby dalej pracował? A może dopiero wchodzisz w „prawdziwy świat” i czujesz, że chcesz nauczyć się inwestowania? Słyszałeś o tym, że „giełda to ruletka” i trochę się boisz? Jeśli cokolwiek z powyższego się zgadza, to znakomicie! Witam w pierwszym artykule z serii „Inwestowanie od podstaw”. Dziś zrobimy naturalne wprowadzenie do giełdy i wyjaśnimy... Artykuł Naturalne wprowadzenie do giełdy [Inwestowanie od podstaw #1] pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 26 stycznia 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Karabinek Grot – w Polsce kłócimy się o wszystko

2021-01-25 20:10 (PAP) Fabryka Broni … Czytaj. → Post Karabinek Grot – w Polsce kłócimy się o wszystko pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 25 stycznia 2021

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Myślenie nie jest łatwe… czyli rzecz o pułapkach umysłu [Podcast]

Zapraszamy na nowy podcast – bazuje na artykule Piotra Bireckiego i dotyka niesłychanie istotnej sprawy. Chodzi tu o umiejętności krytycznego, logicznego myślenia. Odporność na dezinformację, manipulacje, kłamstwa. Mamy problem – współcześnie coraz więcej jest nierzetelnych, dezinformujących materiałów. Sami wpadamy w tarapaty, czyli w pułapki myślenia – Warto zdać sobie z tego sprawę, gdyż zbyt często myślimy,... Artykuł Myślenie nie jest łatwe… czyli rzecz o pułapkach umysłu [Podcast] pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 25 stycznia 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

O broni palnej w Polsce w Ameryce

Patrzę na pierwszą stronę trybuna … Czytaj. → Post O broni palnej w Polsce w Ameryce pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 21 stycznia 2021

zobacz

Prezydent Trump i jego osiągnięcia

Choć prezydent Donald Trump ma … Czytaj. → Post Prezydent Trump i jego osiągnięcia pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 21 stycznia 2021

zobacz

Donald Trump przestał być prezydentem USA

2021-01-20 00:27 (PAP) USA/ Prezydent … Czytaj. → Post Donald Trump przestał być prezydentem USA pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 20 stycznia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

6 pomysłów na prezent dla dziadka

Artykuł 6 pomysłów na prezent dla dziadka pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 20 stycznia 2021

zobacz

Domowa siłownia. Jak to ogarnąć?

Artykuł Domowa siłownia. Jak to ogarnąć? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 19 stycznia 2021

Hoplofobia


zobacz

Zabójstwa z broni palnej w Nowej Zelandii

Podobny temat, ale dotyczący Australii → tu ————————————————— Wybrałem broń palną ze względu na efekt, jaki wywoła ona w debacie społecznej, na chęć przyciągnięcia dodatkowej uwagi mediów i na możliwe skutki polityczne, jakie spowoduje. – Brenton Tarrant, urywek manifestu (link) Krótko po masakrze w Christchurch pani premier Nowej Zelandii, Jacinda Ardern, powiedziała, że jednym z… Czytaj więcej »Zabójstwa z broni palnej w Nowej Zelandii
data: 15 stycznia 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Z bronią w ręku w obronie kota

2021-01-14 22:24 (media/PAP) Australia/ Mężczyzna … Czytaj. → Post Z bronią w ręku w obronie kota pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 15 stycznia 2021

zobacz

#Konfederacja wzywa rząd do otwarcia gospodarki

2021-01-14 17:45 (PAP) Bosak: Stop … Czytaj. → Post #Konfederacja wzywa rząd do otwarcia gospodarki pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 14 stycznia 2021

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Pozycja PiS symbolem jakości całej klasy politycznej [QuickPost]

Niemal cała Polska oburzyła się wiadomością, że dzieci Pani Poseł Emilewicz zjeżdżały na nartach. To co jeszcze rok temu byłoby absurdem, dziś jest coraz bardziej uwierającą rzeczywistością. Niezależnie od tłumaczeń Pani Poseł, nie po raz pierwszy władza pokazuje, że „jej wolno więcej” niż innym – obywatelom. Sądzę, że do takiej wizji powinniśmy przywyknąć, bo sam... Artykuł Pozycja PiS symbolem jakości całej klasy politycznej [QuickPost] pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 13 stycznia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Nóż składany czy z głownią stałą?

Artykuł Nóż składany czy z głownią stałą? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 12 stycznia 2021

Od zera do rewolwera


zobacz

Jaki rewolwer kupić - przegląd producentów

Decydując się na kupno nowego rewolweru, nie masz zbyt dużego wyboru. Jest tylko kilku producentów, których rewolwery są dostępne w polskich sklepach. Oto ich pobieżna charakterystyka, w zgrubnej kolejności od najbardziej do najmniej znanych.
data: 12 stycznia 2021

Marek Czuma - IT-Blog Wolnego Człowieka


zobacz

Jak budować społeczeństwo obywatelskie? Plany Bloga Republikańskiego na 2021. [WIDEO]

Burzliwy rok 2020 za nami. Nie znaczy to wcale, że 2021 będzie łagodniejszy! Jaki by nie był, najlepiej wziąć sprawy w swoje ręce. Na Blogu Republikańskim 2021 na pewno przyniesie sporo zmian. Kształt tych zmian chcemy zarysować w poniższej wideo-rozmowie. Poznajcie drugiego autora Bloga Republikańskiego – Piotr Birecki będzie silnym drugim skrzydłem. 2021 to nowe... Artykuł Jak budować społeczeństwo obywatelskie? Plany Bloga Republikańskiego na 2021. [WIDEO] pochodzi z serwisu Marek Czuma - Blog Republikański.
data: 11 stycznia 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

#GóralskieVeto popiera cała Polska

2021-01-11 18:57 (PAP) Zakopane/ Pod … Czytaj. → Post #GóralskieVeto popiera cała Polska pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 11 stycznia 2021

zobacz

“…za bezpieczeństwo obywateli odpowiada państwo. Nie sam obywatel… tylko stosowne służby” – ta filozofia dała efekt: stalker prześladował, a następnie zastrzelił swoją ofiarę – gdzie były służby?

2021-01-07 15:38 (PAP) Olsztyn/ Rozpoczął … Czytaj. → Post “…za bezpieczeństwo obywateli odpowiada państwo. Nie sam obywatel… tylko stosowne służby” – ta filozofia dała efekt: stalker prześladował, a następnie zastrzelił swoją ofiarę – gdzie były służby? pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 7 stycznia 2021

zobacz

Ameryka jest w kryzysie, ten kryzys wywołała lewica

W Amerykańskich mediach pojawiać się … Czytaj. → Post Ameryka jest w kryzysie, ten kryzys wywołała lewica pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 7 stycznia 2021

zobacz

Prezydent Trump: nigdy się nie poddamy

2021-01-06 19:18 (PAP) USA/ Prezydent … Czytaj. → Post Prezydent Trump: nigdy się nie poddamy pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 6 stycznia 2021

Blog Militaria.pl


zobacz

Przetrwać największe mrozy. Jak ubierać się zimą?

Artykuł Przetrwać największe mrozy. Jak ubierać się zimą? pochodzi z serwisu Blog Militaria.pl - sprzęt, wydarzenia, ciekawostki.
data: 5 stycznia 2021

Andrzej Turczyn - Trybun Broni Palnej


zobacz

Bezprawie pisowskiego rządu PRZERAŻA – inspekcja sanitarna nie ma prawa wymierzania kar pieniężnych w zw. z covid – argumentacja prawna Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego

Na początek depesza PAP, a … Czytaj. → Post Bezprawie pisowskiego rządu PRZERAŻA – inspekcja sanitarna nie ma prawa wymierzania kar pieniężnych w zw. z covid – argumentacja prawna Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 4 stycznia 2021

zobacz

NRA wskazuje nadużycia w wykazywaniu ofiar chińskiego wirusa

My – czyli National Rifle … Czytaj. → Post NRA wskazuje nadużycia w wykazywaniu ofiar chińskiego wirusa pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 2 stycznia 2021

zobacz

Wolność albo śmierć – tego już nikt nie pojmuje więc może zapytam tak: czy zbrojna siła jest potrzebna do przeprowadzenia dzieła miłości i pojednania?

Przemowa Patricka Henrego – wygłoszona … Czytaj. → Post Wolność albo śmierć – tego już nikt nie pojmuje więc może zapytam tak: czy zbrojna siła jest potrzebna do przeprowadzenia dzieła miłości i pojednania? pojawił się poraz pierwszy w Andrzej Turczyn.
data: 31 grudnia 2020